Matylda. Lektura z opracowaniem

Matylda. Lektura z opracowaniem - Roald Dahl | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roald Dahl
WYMIAR
6,45 MB
NAZWA PLIKU
Matylda. Lektura z opracowaniem.pdf
ISBN
1516190361110

OPIS

To nie będzie kolejna nudna lektura!Nie ma tu zwykłej szkoły - jest za to dyrektorka, która w wolnym czasie… rzuca uczniami na odległość. Nie ma troskliwych rodziców - tylko mama i tata zajęci oglądaniem telewizji. Ale jest za to prawdziwy geniusz, Matylda, która przeczytała wszystkie książki w bibliotece i wie, jak dać nauczkę niedobrym dorosłym!Kolejna fantastyczna książka autora „Charliego i fabryki czekolady” wprowadzi cię w pełen przygód świat Matyldy, bohaterki filmu o tym samym tytule.Lektura z opracowaniem, polecana dla klas 4-6. Kreatywne zadania pomogą czytać uważnie i z jeszcze większą przyjemnością.

To nie będzie kolejna nudna lektura! Nie ma tu zwykłej szkoły - jest za to dyrektorka, która w wolnym czasie… rzuca uczniami na odległość. Nie ma troskliwych rodziców - tylko mama i tata zajęci oglądaniem telewizji. Matylda.

Jest za to prawdziwie genialna Matylda, która przeczytała wszystkie książki w bibliotece i wie, jak dać nauczkę niedobrym dorosłym! Lektura z opracowaniem ... Ale jest za to prawdziwy geniusz, Matylda, która przeczytała wszystkie książki w bibliotece i wie, jak dać nauczkę niedobrym dorosłym! Kolejna fantastyczna książka autora Charliego i fabryki czekolady wprowadzi cię w pełen przygód świat Matyldy, bohaterki filmu o tym samym tytule. Lektura z opracowaniem, polecana dla klas 46. Nie ma troskliwych rodziców - tylko mama i tata zajęci oglądaniem telewizji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI