Mała szkoła przebaczania

Mała szkoła przebaczania - ks. Piotr Śliżewski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Piotr Śliżewski
WYMIAR
12,75 MB
NAZWA PLIKU
Mała szkoła przebaczania.pdf
ISBN
4520148142305

OPIS

„Nigdy mu (jej) tego nie wybaczę!”Z pewnością każdemu zdarzyło się kiedyś tak pomyśleć. Niemniej wszyscy jesteśmy wezwani do przebaczenia. Nawet największych krzywd. To trudny proces. Trudny ale konieczny. Brak przebaczenia niszczy bowiem nie tylko tego, kto zawinił, ale i nas samych.Gdzie szukać pomocy w tym trudnym zadaniu? Przede wszystkim w Biblii, ale także w doświadczeniach innych osób, a nawet w kulturze popularnej. Taką właśnie troistą drogę (i taką kolejność) proponuje autor niniejszej książki. Zaprasza do wspólnej lektury tych fragmentów Biblii, które traktują o wybaczeniu i do niego zachęcają. Podsuwa modlitwy, które pomagają uporać się z doznaną krzywdą i wybaczyć – winowajcy i sobie. Przytacza świadectwa osób, które mierzyły się z przebaczeniem tego, co wydawało się niewybaczalne. Podpowiedź i pomoc znajduje nawet w tekstach popularnych piosenek.

Tap to unmute. If playback doesn't begin shortly, try restarting your device.

Trudny ale konieczny. Brak przebaczenia niszczy bowiem nie tylko tego,... Mała szkoła przebaczania - sprawdź opinie i opis produktu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI