Metoda Montessori na cztery pory roku

Metoda Montessori na cztery pory roku - Brigitte Ekert | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brigitte Ekert
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
Metoda Montessori na cztery pory roku.pdf
ISBN
9123412366186

OPIS

Wspieraj swoje dziecko na drodze ku samodzielności przez cały rok!W tej książce znajdziesz 70 ćwiczeń zgodnych z zasadami pedagogiki Marii Montessori przeznaczonych na różne pory roku.Są tu na przykład instrukcje wykonania bożonarodzeniowych dekoracji i latarni na Halloween, zabawy w pisanie, rymowanki, a nawet przepisy kulinarne i ćwiczenia jogi. Przygotowują one dziecko do nauki pisania i czytania, zapoznają z figurami geometrycznymi, rozwijają jego percepcję, motorykę oraz intelekt. Niektóre zadania można wykonywać na dworze, inne – w domu. Każde może być dla Twojego dziecka ekscytującą przygodą służąca zdobywaniu ważnych umiejętności. Ćwiczenia opisano krok po kroku i starannie zilustrowano, dzięki czemu dziecko zyska w Tobie mądrego i wrażliwego przewodnika po otaczającym świecie.Brigitte Ekert od niemal dwudziestu lat jest wychowawczynią Montessori. Ukończyła Institut Supérieur Maria Montessori w Paryżu oraz Institut Petite Enfance Boris Cyrulnik. Na co dzień z radością pracuje z dziećmi.

... Jak sam tytuł wskazuje Metoda Montessori na cztery pory roku, całość jest właśnie tak podzielona: na jesień, zimę, wiosnę i lato, tak jak biegnie rok szkolny ;) Każda z pór roku jest oddzielona innym kolorem w książce, więc ułatwia to odnalezienie rozdziału. Można oczywiście korzystać ze spisu treści, który również jest podzielony na pory roku i wyszczególniony innymi ... „Metoda Montessori na cztery pory roku", Brigitte Ekkert, RM 2018.

Data wydania: 2018-03-14 ... Metoda Montessori na cztery pory roku wyd. II W tej książce znajdziesz 70 ćwiczeń zgodnych z zasadami pedagogiki Marii Montessori przeznaczonych na różne pory roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI