Zamęt

Zamęt - Vincent V. Severski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vincent V. Severski
WYMIAR
3,43 MB
NAZWA PLIKU
Zamęt.pdf
ISBN
9830299355624

OPIS

W Pakistanie porwany zostaje przez talibów polski biznesmen. Grozi mu śmierć. Do akcji ratunkowej rusza super tajna jednostka Agencji Wywiadu znana jako „Sekcja”. Szybko okazuje się jednak, że porwanie jest tylko częścią szerszego planu, w który zaangażowane są wywiady różnych krajów i staje się ono powodem do bezwzględnych rozgrywek politycznych w Polsce. Pod kierunkiem ekscentrycznego Romana „Sekcja”, czyli Monika – absolwentka ASP, Dima – były nielegał, Ela i Witek, z narażeniem życia próbują zdemaskować zdrajcę i podróżując przez Grecję, Rosję, Pakistan i RPA rozwikłać trudną szpiegowską zagadkę.

Szanowni Państwo, Drodzy Kontrahenci, W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, informujemy, że aktualnie Zamet Industry prowadzi działalność w sposób niezakłócony - wszelkie zamówienia są realizowane. Zamęt opowiada losy członków supertajnej, teoretycznie nieistniejącej jednostki Agencji Wywiadu o nazwie Sekcja oraz losy jednej akcji, której pozornym zadaniem jest uwolnienie porwanego w Pakistanie Polaka, któremu grozi śmierć. Zamęty (d.Holendry Danowiec) - wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie kaliskim, w gminie Mycielin.. Dawna wieś olęderska założona w 1787 jako rzędówka bagienna.Zachowany kościół (dawniej ewangelicki z 1925), resztki cmentarza z nielicznymi nagrobkami i drewniana dawna leśniczówka z początku XX wieku (w ewidencji zabytków). Zamęt - Vincent V Severski już od 12,00 zł - od 12,00 zł, porównanie cen w 30 sklepach.

more_vert open_in_new Link do źródła Zamęt severski na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Małgosia Stępień rozmawia z Mateuszem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI