Na znak tryumfu. Cykl Schronienie. Tom 9

Na znak tryumfu. Cykl Schronienie. Tom 9 - David Weber | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Weber
WYMIAR
3,41 MB
NAZWA PLIKU
Na znak tryumfu. Cykl Schronienie. Tom 9.pdf
ISBN
1240127091614

OPIS

DZIEWIĄTY TOM CYKLU „SCHRONIENIE”Mimo swego bogactwa Charis był niewielką wyspiarską domeną, więc zwycięstwo Kościoła Boga Oczekiwanego wydawało się nieuniknione. Za Charisem stały jednak potężne siły - król i jego dziedzic, Bractwo Świętego Zherneau i Merlin Athrawes, cybernetyczny awatar dawno poległej kobiety, chcący zerwać okowy kłamstwa, którymi Kościół niewolił ciała i umysły. I tak osiem lat po rozpoczęciu krwawej wojny to nie Charis chyli się ku upadkowi.Jednak przywódcy Kościoła Boga Oczekiwanego wciąż dysponują niezmierzonymi bogactwami oraz zakazanymi wcześniej nowoczesnymi technologiami. Całe Schronienie szykuje się do decydującej bitwy między tymi, którzy wierzą w wolność, i tymi, którzy chcą ich zepchnąć w niebyt.Koniec tej waśni może być jeden – przegrany zostanie zniszczony.

Na znak tryumfu - David Weber - 7392192569 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-06-18 - cena 35,69 zł ☞ Ebook - epub, mobi.

Pobierz 'Na znak tryumfu' w formacie epub, mobi. Sprawdź też inne ebooki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI