Myszka w Paski i zabawa w liczenie MiniMini+

Myszka w Paski i zabawa w liczenie MiniMini+ - Ewa Martynkien | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Martynkien
WYMIAR
8,54 MB
NAZWA PLIKU
Myszka w Paski i zabawa w liczenie MiniMini+.pdf
ISBN
2844749430956

OPIS

Seria Myszka w Paski i zabawa w liczenie jest znana dzieciom z anteny MiniMIni+. Poprzez zabawę Myszka i przedszkolaki uczą liczyć maluchy od jednego do dziesięciu. Ciekawe zagadki, kolorowanki oraz ćwiczenia sprawią, że nauka stanie się naprawdę prosta. Bo liczenie to wspaniała zabawa!

Bo liczenie to wspaniała zabawa! "Myszka w Paski i zabawa w liczenie" to najnowsza produkcja własna stacji MiniMini+. Serial jest kolejną częścią animowanego progr Myszka w Paski i zabawa w liczenie "Myszka w Paski i zabawa w liczenie" to najnowsza produkcja własna stacji MiniMini+.

1000). „Myszka w paski i zabawa w liczenie" Sympatyczna Myszka w Paski tym razem nauczy maluszki liczyć od jednego do dziesięciu. O każdej liczbie opowie ciekawą historyjkę i zilustruje ją zabawnymi obrazkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI