Moje Pierwsze ABC Abecadło

Moje Pierwsze ABC Abecadło - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,30 MB
NAZWA PLIKU
Moje Pierwsze ABC Abecadło.pdf
ISBN
7394398530340

OPIS

Kolejna książeczka z serii „MOJE PIERWSZE …” do nauki słów i poznawania otaczającego świata przedstawionego na pięknych, kolorowych obrazkach. Teraz czas na naukę literek! Maluszek dzięki książeczce pozna i zapamięta słowa zaczynające się od liter polskiego alfabetu. Książeczka zawiera 24 strony podzielone na kolejne literki i przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Rozwija, uczy i bawi. Książeczka tekturowa, z zaokrąglonymi krawędziami, odporna na uszkodzenia, w przyjaznym formacie dogodnym dla rączek dziecka, barwnie ilustrowana. Specjalna grafika dostosowana do wieku dziecka uczy koncentracji, stymuluje percepcję oraz wyobraźnię. Realistyczna tematyka w artystycznym ujęciu pomaga maleństwu w sposób fascynujący odkrywać świat. To pierwsza książeczka, która idealnie łączy naukę i zabawę budując więzi pomiędzy rodzicem i dzieckiem.

5 /5. 12,89 zł 19,90 zł Moje pierwsze 100 słów Opracowanie Zbiorowe.

Czytelnicy znajdą w niej utwory poetyckie i prozatorskie: Tadeusz Kubiak „Ja jestem książka". Pakiet Ramka 2018First Moje Pierwsze 100 Słów + Moje Pierwsze Abc Abecadło - Opracowanie Zbiorowe już od 24,43 zł - od 24,43 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i Moje pierwsze ABC Abecadło.

POWIĄZANE KSIĄŻKI