Dwór w Czartorowiczach. Nowe pokolenie. Saga Polska

Dwór w Czartorowiczach. Nowe pokolenie. Saga Polska - Monika Rzepiela | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Rzepiela
WYMIAR
11,10 MB
NAZWA PLIKU
Dwór w Czartorowiczach. Nowe pokolenie. Saga Polska.pdf
ISBN
2662308435788

OPIS

Ewa Sasicka po przeprowadzce do Olechowicz wiedzie szczęśliwe życie u boku Marcina. Szybko przejmuje obowiązki żony dziedzica i przyzwyczaja się do warunków oraz zasad panujących we dworze. Nie zapomina o rodzicach i ukochanych Czartorowiczach. Tymczasem jej kuzynka Iga przeżywa osobiste dramaty, których nie jest w stanie przesłonić udany związek z Leonem.Obie kobiety – jako mężatki i matki – muszą wziąć losy swych rodzin we własne ręce. Dorasta bowiem kolejne pokolenie, krystalizują się jego marzenia i rozczarowania, plany i nadzieje, miłości oraz zdrady. Życie na dalekim Podolu toczy się swoim rytmem, z dala od miejskiego zgiełku, w oczekiwaniu na wielkie wydarzenia…

Nowe pokolenie" to ukłon w stronę naszych przodków, którzy walczyli o wolną Polskę. Saga Polska Dwór w Czartorowiczach Tom 2 Nowe pokolenie Monika Rzepiela. Dostępny.

Tom 2. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Saga Polska Dwór w Czartorowiczach Tom 2 Nowe pokolenie Monika Rzepiela.

POWIĄZANE KSIĄŻKI