Świat według zołzy

Świat według zołzy - Jordana Abraham | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jordana Abraham
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Świat według zołzy.pdf
ISBN
2008618425234

OPIS

TEGO JESZCZE NIKT NIE POWIEDZIAŁ NA GŁOS!Bądź odpowiedzialnie nieodpowiedzialna!Wyluzuj! To nie jest poradnik. Poradniki są dla grubasów i rozwodników. Jeśli szukasz książki, która powie ci, jak poradzić sobie z problemami, to szukaj dalej.To nie książka o tym, jak być szczęśliwą. To książka o tym, jak rządzić światem.Dzięki nam zrozumiesz, że jesteś cudowna i niesamowita. Staniesz się nieuchwytną dziewczyną, której pragną wszyscy! Zawsze będą się wokół ciebie kręcić faceci z pierwszej ligi. Zołzy dostają to, co najlepsze.Powiemy ci, jak kobieta może osiągnąć sukces w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Damy ci pewność siebie i wiedzę potrzebną, by świat leżał ci u stóp.Powodzenia!Twoje Zołzy

... Świat według zołzy I - Monika Joanna - prose - Elegancki butik przy jednej z głównych ulic miasta. Na wieszakach wiszą garnitury od najlepszych projektantów, a na półkach leżą koszule i krawaty.

osób lubi to. Bądź zołzą i czerp z tego przyjemność! My zawsze dostajemy to co najlepsze ;)) Świat według zołzy Jak być zołzą i czerpać z tego przyjemność | The Betches | Pascal.

POWIĄZANE KSIĄŻKI