Pocztówka z Toronto 2

Pocztówka z Toronto 2 - Dariusz Rekosz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Rekosz
WYMIAR
7,7 MB
NAZWA PLIKU
Pocztówka z Toronto 2.pdf
ISBN
9288327407729

OPIS

Czy i ile bylibyście w stanie zapłacić za czyjeś zdrowie? A na ile wyceniacie własną wolność?A może sądzicie, że takie dylematy nigdy nie będą Was dotyczyły?W takim razie przekonajcie się, z czym zmierzyła się Monika, gdy niespodziewanie i w ułamku sekundy przyszło jej decydować o losach najbliższych osób. Okazuje się bowiem, że od niewinnej rozrywki do całkowitego upokorzenia, a być może i śmierci, dzieli nas tak naprawdę bardzo niewiele.A jakby tego było mało, może tak się zdarzyć, że przebój zespołu Bars & Melody Turn it up! uratuje komuś życie.

Audiobook. "Czy i ile bylibyście w stanie zapłacić za czyjeś zdrowie? A na ile wyceniacie własną wolność? A może sądzicie, że takie dylematy nigdy nie będą Was dotyczyły? Informacje o POCZTÓWKA Z TORONTO 2 - 8088961075 w archiwum Allegro.

Wydawnictwo: Szara Godzina. Autor: Rekosz Dariusz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI