Matrioszki

Matrioszki - Adam Karczewski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Karczewski
WYMIAR
8,4 MB
NAZWA PLIKU
Matrioszki.pdf
ISBN
1695638638476

OPIS

Kiedy stawką jest coś ważniejszego niż życie...Kapitan Tomasz Tomasik po odejściu z kontrwywiadu wojskowego uczy w szkole historii. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego dwaj uczniowie popełnili samobójstwa, a dwie kolejne uczennice zaginęły. W Tomasiku rodzą się podejrzenia. Zaczyna więc własne śledztwo i od razu wpada w wir międzynarodowego spisku sięgającego najwyższych szczebli władzy.Adam Karczewski ¬– gdański pisarz, w wolnej chwili zaczytujący się w powieściach akcji. Autor „Okrętu”, pierwszej części serii o kapitanie Tomaszu Tomasiku, byłym żołnierzu Służby Kontrwywiadu Wojskowego.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Kiedy stawką jest coś ważniejszego niż życie... Kapitan Tomasz Tomasik po odejściu z kontrwywiadu wojskowego uczy w szkole historii.

środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI