Infomorfoza. Zarządzanie informacją w nowych mediach

Infomorfoza. Zarządzanie informacją w nowych mediach - Maria Nowina Konopka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Nowina Konopka
WYMIAR
9,45 MB
NAZWA PLIKU
Infomorfoza. Zarządzanie informacją w nowych mediach.pdf
ISBN
4911200437659

OPIS

„Infomorfoza jest niekwestionowanym faktem społecznym. To proces, który prezentuje wewnętrzną dynamikę, jest otwarty, ukazuje znaczenie wielu nowych elementów (np. komercjalizacji internetu, geografii przepływu informacji, kurczącego się pola wolności i zwiększającego się zakresu kontroli w internecie), a także mechanizmów dotychczas badawczo nierozpoznanych, niezdiagnozowanych. Bezdyskusyjnie wymaga on pogłębionego oglądu badawczego, co w recenzowanej pracy zostało zrealizowane w stopniu zaawansowanym i wysoce zadowalającym z naukowego punktu widzenia”.Z recenzji prof. dr hab. Teresy Sasińskiej-Klas„Książka Marii Nowina Konopki stanowi, w moim przekonaniu, udaną próbę odpowiedzi na pytania o charakter i konsekwencje transformacji nowych mediów, dokonywanej w drodze procesów zarządzania informacją. Pracę uznać należy za istotne i niezwykle cenne źródło informacji dla osób zajmujących się problematyką nowych mediów, komunikowania oraz dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat najważniejszych wyzwań i aktualnych problemów związanych z procesami zarządzania informacją”.Z recenzji dr hab. Magdaleny Musiał-Karg, prof. UAM

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Infomorfoza Zarządzanie informacją w nowych mediach (Marian Nowina Konopka). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > „Infomorfoza jest niekwestionowanym faktem społecznym.

Słowo informacja jest tak powszechnie używane, że większość z nas nie przywiązuje większej uwagi do jego znaczenia. A jednak w ostatnich latach, wraz z rozwojem nowych technologii i form masowego przekazu termin ten stał się niezwykle wartościowym produktem. Książka Infomorfoza Zarządzanie informacją w nowych mediach - Nowina Konopka Maria Infomorfoza jest niekwestionowanym faktem społecznym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI