Czarne narcyzy (książka audio)

Czarne narcyzy (książka audio) - Katarzyna Puzyńska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Puzyńska
WYMIAR
11,70 MB
NAZWA PLIKU
Czarne narcyzy (książka audio).pdf
ISBN
6083406402220

OPIS

Brodnica przygotowuje się do obchodów lipcowego Święta Policji. Daniel Podgórski nie ma jednak powodów do radości. Niektórym ludziom bardzo zależy, żeby jak najszybciej zapomniał o zamkniętej już sprawie śmierci trójki bezdomnych. Przy każdym z ciał pozostawiono niewielkie wahadełko. Pewna dziennikarka sugeruje policjantowi, żeby szukał odpowiedzi w ukrytym w lesie opuszczonym domu. Miejscowi wierzą, że to miejsce nawiedzane przez diabła. Kobieta wkrótce znika bez śladu, a Podgórski wraz z byłą komisarz Kopp odnajduje kolejne ciało. Co ma z tym wspólnego niepokojąca wiadomość, którą Weronika Nowakowska otrzymuje od nieznanego nadawcy? Dlaczego drobny złodziejaszek ginie tego samego dnia, kiedy wychodzi z więzienia? I jakie znaczenie dla sprawy mają czarne narcyzy?Czarne narcyzy to ósmy tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Porównywane są do książek Agathy Christie i powieści szwedzkiej królowej kryminału, Camilli Läckberg. Prawa do publikacji serii sprzedane zostały do ponad dwudziestu krajów.W cyklu Lipowo ukazały się: Motylek, Więcej czerwieni, Trzydziesta pierwsza, Z jednym wyjątkiem, Utopce, Łaskun, Dom czwartyCzas trwania: 14 godz. 49 min.Czyta: Laura Breszka

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Czarne narcyzy to zdecydowanie bardzo dobra książka, nic w tej części nie jest takie jakie się wydaje na początku. Bardzo fajna fabuła, kilka rożnych wątków, które sprawiają, że cieżko oderwać się od czytania.

Niektórym ludziom bardzo zależy, żeby jak najszybciej zapomniał o zamkniętej już sprawie śmierci trójki bezdomnych. Brodnica przygotowuje się do obchodów lipcowego Święta Policji. Daniel Podgórski nie ma jednak powodów do radości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI