Ciało obce

Ciało obce - Joanna Guzik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Guzik
WYMIAR
10,76 MB
NAZWA PLIKU
Ciało obce.pdf
ISBN
1356862048907

OPIS

Ciało obce to zbiór nowych doświadczeń, przemyśleń, smaków i zapachów z różnych stron świata i zza różnych cienkich ścian domów zebranych i przedstawionych w słowach. Wiersze o ludziach, którzy pojawiają się w naszym życiu, chociażby na moment. O wpływie ich słów i uczuć na nas samych. Wiersze o życiu, podróżach, różnicach kulturowych. Ale przede wszystkim to wiersze o miłości, albo czymś co w dzisiejszych czasach jest tylko etykietą z napisem „uczucie”. O odwadze bycia sobą i niebywałej chęci n

kamyki, papier, bateryjki oraz elementy organiczne, np. pestki, fasolka czy groszek. Ciało obce wbite w ranę, np.

W obu przypadkach po zabezpieczeniu rany należy niezwłocznie wezwać pogotowie medyczne lub doprowadzić poszkodowanego do najbliższego punktu medycznego, jeśli ... Ciało obce może spowodować łagodną lub ciężką niedrożność dróg oddechowych. Zapamiętaj! Do zadławień dochodzi najczęściej w obecności drugiej osoby.

POWIĄZANE KSIĄŻKI