Zabójcza pamięć

Zabójcza pamięć - Ken Follett | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ken Follett
WYMIAR
9,50 MB
NAZWA PLIKU
Zabójcza pamięć.pdf
ISBN
1534075675504

OPIS

Co takiego wiedział, że pozbawiono go przeszłości?Rok 1958. Środek zimnej wojny. Początek wyścigu kosmicznego między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Satelita Explorer I to dla Amerykanów szansa na wysunięcie się na prowadzenie w tym szaleńczym współzawodnictwie. Tymczasem na podłodze toalety na waszyngtońskiej Union Station budzi się mężczyzna, który nie wie ani jak się tam znalazł, ani jak się nazywa. Nie wie o sobie nic. Bez pamięci, bez grosza w kieszeni, mając tylko mgliste wskazówki, próbuje się dowiedzieć, kim jest i co się z nim stało. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że jego zanik pamięci nie był przypadkiem. Ktoś mu w tym pomógł.Tylko, na miłość boską, dlaczego?!Prawie 25 lat po Igle Ken Follett znów napisał genialny thriller szpiegowski!„Entertainment Weekly”Ken Follett osiągnął mistrzostwo w tworzeniu thrillerów, zwłaszcza odwołujących się do wydarzeń z okresu II wojny światowej. Autor doskonale wie, jak połączyć wyśmienitą intrygę sensacyjną ze świetnie oddanym tłem historycznym.

2 (Ken Follett). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zabójcza pamięć ; Kryptonim Kawki ; Lot Ćmy; Zabójcza pamięć ; Kryptonim Kawki ; Lot Ćmy .

Szczegóły ... Scenarzysta Jayson Rothwell ("Silent Night") przeniesie na ekran powieść Kena Folletta "Zabójcza pamięć". Akcja obrazu rozgrywać się będzie w latach 50.

POWIĄZANE KSIĄŻKI