Tajemnica światła. Brat Elia od Apostołów Bożych

Tajemnica światła. Brat Elia od Apostołów Bożych - Fiorella Turolli | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fiorella Turolli
WYMIAR
4,79 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica światła. Brat Elia od Apostołów Bożych.pdf
ISBN
6634216101957

OPIS

Brat Elia –najsłynniejszy współczesny stygmatykJest włoskim zakonnikiem, na co dzień mieszka w Calvi, ale spotkania z nim odbywają się na całym świecie – również w Polsce. W jego obecności często roztacza się intensywny zapach róż. To jednak tylko jeden z ogromnych darów, które otrzymał od Boga – mistycznych wizji, stygmatów, przeżywania pasji razem z Jezusem, bilokacji, uzdrawiania…Chrystus pozwolił mu nawet sfotografować swoją twarz.Przeczytaj relację z życia brata Elii – m.in. kronikę współcierpienia z Jezusem podczas męki, poruszające historie spotkań z wiernymi i rozmowę ze słynnym egzorcystą, o. Gabriele’em Amorthem, a także liczne świadectwa uzdrowień i cudów. Książka zawiera fotografie.Kontynuacja bestsellera Anioł ze stygmatami zatrzymał się w moim domu.Niniejsza książka jest drugą z trzech poświęconych bratu Elii. Ukazał się już Anioł ze stygmatami zatrzymał się w moim domu, w przygotowaniu jest Boża Opatrzność i najemnik Boga.

Tajemnica Światła to mocna książka, nie tyle pod względem literackim, bo autorka nie jest zawodową pisarką, ile pod względem siły jaką ma prawdziwe świadectwo o człowieku wybranym przez Boga, przez którego działa On we współczesnym świecie. Tajemnica światła Brat Elia od Apostołów Bożych Fiorella Turolli. Esprit Tajemnica światła Brat Elia od Apostołów Bożych Fiorella Turolli.

Brat Elia jest włoskim zakonnikiem, na co dzień mieszka w Calvi, ale spotkania z nim odbywają się na całym świecie - również w Polsce. W jego obecności często ... Tajemnica światła Brat Elia od Apostołów Bożych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI