Igła (wydanie jubileuszowe)

Igła (wydanie jubileuszowe) - Ken Follett | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ken Follett
WYMIAR
5,75 MB
NAZWA PLIKU
Igła (wydanie jubileuszowe).pdf
ISBN
1720031732331

OPIS

Najsłynniejszy wojenny thriller szpiegowski – wydanie jubileuszowePowieść, która przyniosła rozgłos autorowi „Filarów Ziemi”, po części za sprawą ekranizacji z doskonałą kreacją aktorską Donalda Sutherlanda.Rok 1944 r. Alianci szykują się do inwazji. Niemcy otrzymują od swoich szpiegów informacje, że lądowanie nastąpi w Calais, i to wkrótce. To, czego wywiad Hitlera nie wie, to że większość ich agentów w Wielkiej Brytanii została wyłapana, a napływające „od nich” meldunki są częścią starannie zaplanowanej akcji dezinformacyjnej – mistyfikacji, jakiej dotąd nie widział świat. Tylko jeden człowiek przejrzał plan aliantów. Genialny niemiecki szpieg o pseudonimie Igła, cieszący się zaufaniem samego Führera, ma dowód, że doradcy Hitlera się mylą. Jeśli uda mu się dotrzeć z nim do Berlina, może zapobiec klęsce Niemiec. Brytyjskie służby wywiadowcze mobilizują wszystkie siły, by temu zapobiec. Cały kraj przeciwko jednemu człowiekowi. Nierówny pojedynek, który zakończy się na małej wyspie na Morzu Północnym, gdzie szanse się wyrównają i Igła będzie miał przeciwko sobie tylko starca, kalekę i kobietę… piękną kobietę.Nie jest maszynką do zabijania, a pod powłoką profesjonalisty kryje się człowiek.Człowiek szpiegCzłowiek NiemiecCzłowiek mordercaCzłowiek kochanek

Oprawa twarda 37,50 zł PROMOCJA. Kończy się za 21 dni, 12 godzin.-35% 24,38 zł; Obniż do 27,50 zł ... Igła wyd.

Genialny niemiecki szpieg o kryptonimie Igła, cieszący się zaufaniem samego Führera, ma dowód, że doradcy Hitlera się mylą. Jeśli uda mu się dotrzeć z nim do Berlina, może zapobiec klęsce Niemiec. Igła wydanie jubileuszowe Książka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI