Gorzej być nie może

Gorzej być nie może - Allison Pearson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Allison Pearson
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
Gorzej być nie może.pdf
ISBN
9622138564409

OPIS

Dalsze losy postaci granych przez Sarah Jessice Parker, Pierce’a Brosnana i Grega Kinneara w niezapomnianym filmie Jak ona to robi?Szaleństwo perfekcjonistki nie przemija z wiekiem!Kate Reddy ma czterdzieści dziewięć lat i po siedmioletniej przerwie zamierza wrócić do pracy na pełen etat. Problem w tym, że dla londyńskiej branży finansowej jest… po prostu za stara. I nie na czasie.Ale Kate zna swoją wartość i nie zamierza siedzieć załamana w domu. Wpisuje w CV fałszywy wiek i rusza na podbój City. A chociaż problemy, przed którymi staje, są tak wielkie jak wieżowiec, w którym kiedyś pracowała, nie zamierza się poddać. Znów pokaże wszystkim, na co ją stać – mimo dwójki wrzeszczących nastolatków i męża z kryzysem wieku średniego na głowie.A kiedy na horyzoncie ponownie pojawi się dawna miłość… Kto wie, dokąd zaniosą ją jej wysokie obcasy!

Autorem książki jest Allison Pearson. Należy do gatunków: literatura piękna, powieść społeczno-obyczajowa.

Opublikowana nakładem Wydawnictwa Albatros książka, to kontynuacja bestsellerowej pozycji „Nie wiem, jak ona to robi", która została nawet zekranizowana, stając się filmem ... ,,Gorzej być (nie) może'' to szalona komedia romantyczna w najlepszym wydaniu. Wciąga już od pierwszych stron, zaskakuje kalejdoskopem niecodziennych zdarzeń, rozbawia do łez, a nade wszystko udowadnia, że każda zmora znajdzie swego amatora.

POWIĄZANE KSIĄŻKI