Dlaczego nasze dzieci chorują?

Dlaczego nasze dzieci chorują? - Michelle Perro | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michelle Perro
WYMIAR
7,21 MB
NAZWA PLIKU
Dlaczego nasze dzieci chorują?.pdf
ISBN
1659647413807

OPIS

Alergie pokarmowe, astma, wrzodziejące zapalenie jelit, celiakia, refluks, cukrzyca – to tylko nieliczne, bardzo trudne do wyleczenia choroby przewlekłe, na które zapada coraz większa liczba dzieci w Europie i na świecie. Jeśli chcesz uchronić swoją pociechę przed cierpieniem oraz skomplikowanym, często trwającym bardzo długo procesem rekonwalescencji, koniecznie zajrzyj do książki Dlaczego nasze dzieci chorują? .Autorki – dr Michelle Perro oraz Vincanne Adams – starają się obiektywnie odpowiedzieć na fundamentalne pytanie: „Co wpędza nasze dzieci w choroby?”. Przestawiają naukowe, kliniczne dowody na to, jak bardzo negatywny wpływ na zdrowie ludzi ma wciąż postępująca industrializacja rolnictwa i chemizacja produkcji żywności. Popierają je wieloma przykładami z własnej praktyki.Dzieci już od pierwszych dni życia narażone są na wdychanie powietrza pełnego szkodliwych toksyn oraz spożywanie produktów zawierających ogromne ilości pestycydów, antybiotyków i hormonów. To stopniowo osłabia ich układ odpornościowy, mózg i organy. Współczesna medycyna nie potrafi uchronić najmłodszych przed tymi zagrożeniami.Niesprawne modele opieki i ograniczone metody rozpoznawania przyczyn chorób sprawiają, że rodzice sami muszą poszerzać wiedzę na temat chorób dietozależnych, funkcjonowania flory jelitowej i zaburzeń szczelności jelit.Z lektury książki dowiesz się:- jak pomóc chronicznie chorym dzieciom,- czym jest żywność industrialna,- dlaczego technologie GM, które miały chronić nas przed szkodliwymi substancjami, obecnie generują ogromną ilość toksyn,- jak duże znaczenie dla zdrowia dziecka i jego rozwoju ma jakość produktów, które podajesz mu na talerzu.

Ujawnia wiele tajemnic związanych z produkcją i sprzedażą pokarmu oraz leczeniem. Zgłoś naruszenie. Opis.

Wydawnictwo: Galaktyka Data wydania: 2018-05-24 Kategoria: Poradniki ISBN: 9788375796681 Liczba stron: 316. Ocena: 0 (0 głosów) Moje dzieci i dzieci znajomych (czy Polacy czy Irlandczycy czy inne nacje) chorują tak samo często jak dzieci moich znajomych w Krakowie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI