Anka i diabeł stróż

Anka i diabeł stróż - Nina Majewska-Brown | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nina Majewska-Brown
WYMIAR
6,61 MB
NAZWA PLIKU
Anka i diabeł stróż.pdf
ISBN
4842247413771

OPIS

Anka i diabeł stróżAnka jest nieustannie zaskakiwana przez życie i najbliższych. Nie dość, że przeprowadza się na znienawidzoną wieś, że nareszcie przeciwstawia się toksycznej szefowej, że w wieku czterdziestu lat ma zostać babcią, to w dodatku sama się zakochuje. I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że mężczyznę zna tylko z monitora komputera.Co sprawia, że pożycza ukochanemu pieniądze, biorąc kredyty gdzie się da? Że dla niego oszukuje przyjaciół, finalnie zrywając z nimi kontakt? Jaką moc ma ten wirtualny mężczyzna, że dla niego rezygnuje z rodziny, domu, pracy i tylko u jego boku dostrzega jedyną szansę na własne spełnienie?Historia o tym, jak zaślepienie potrafi zniszczyć szczęście, odebrać spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Anka i diabeł stróż - mobi, epub - opis produktu: Anka jest nieustannie zaskakiwana przez życie i najbliższych. Nie dość, że przeprowadza się na znienawidzoną wieś, że nareszcie przeciwstawia się toksycznej szefowej, że w wieku czterdziestu lat ma zostać babcią, to w dodatku sama się zakochuje. Anka i diabeł stróż Anka jest nieustannie zaskakiwana przez życie i najbliższych.

Anka pragnie miłości, poczucia bycia docenioną i wyjątkową, jak każda z nas. Rutyna życia codziennego z mężem Maciejem nie spełnia jej oczekiwań, wobec czego szuka zaspokojenia potrzeb w znajomości z tajemniczym Arturem. Anka i diabeł stróż.

POWIĄZANE KSIĄŻKI