Spisek. Trylogia rzymska. Tom 2

Spisek. Trylogia rzymska. Tom 2 - Robert Harris | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Harris
WYMIAR
9,41 MB
NAZWA PLIKU
Spisek. Trylogia rzymska. Tom 2.pdf
ISBN
7548247919107

OPIS

Powieść historyczna napisana w konwencji thrillera. Intrygi i walka o władzę, w której nie istnieją takie słowa, jak: lojalność, uczciwość, litość.MAREK TULLIUSZ CYCERO – UWIKŁANY W POLITYCZNE ROZGRYWKI GENIALNY ORATOR I MĄŻ STANU, KTÓRY WAŻY SIĘ NA WYSTĄPIENIE PRZECIWKO JULIUSZOWI CEZAROWINad republikę rzymską nadciągają czarne chmury. Do dwóch dawnych konkurentów w walce o władzę – osławionego wodza legionistów, Pompejusza, i najbogatszego człowieka w Rzymie, Krassusa– dołącza młody i pozbawiony wszelkich skrupułów Juliusz Cezar oraz niezrównoważony Katylina. Ten ostatni, żeby pozbyć się długów, znalazł sobie sojuszników przygotowuje zamach stanu. Jedynym człowiekiem, który może go udaremnić, jest Marek Cycero. Tylko że może to przypłacić życiem.

Intrygi i walka o władzę, w której nie istnieją takie słowa, jak: lojalność, uczciwość, litość. Trylogia rzymska. Tom 1-3 - sprawdź opinie i opis produktu.

Pięciu mężczyzn rywalizuje o władzę w republice rzymskiej: prawnik i doskonały mówca Marek Tulliusz Cycero, który właśnie objął stanowisko konsula; jego niezrównoważony ... 1-2 dni robocze: InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) ... Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET sticker] Spisek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI