Sekret listu

Sekret listu - Lucinda Riley | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucinda Riley
WYMIAR
7,73 MB
NAZWA PLIKU
Sekret listu.pdf
ISBN
4877850241814

OPIS

Zakazana miłość, niebezpieczny list i historia, która się powtarza.Śmierć znanego aktora Jamesa Harrisona wywołuje poruszenie nie tylko w Wielkiej Brytanii. Dziennikarka Joanna Haslam, idąc na nabożeństwo żałobne, w którym ma uczestniczyć wiele słynnych osób, liczy na smakowite kąski mogące poprawić jej pozycję w redakcji. Tymczasem uwagę dziennikarki odciąga pewna staruszka, uniemożliwiając jej polowanie na sensację.Rozczarowana Joanna nie ma pojęcia, że dzięki nieznajomej otwiera się przed nią szansa na odsłonięcie długo skrywanej tajemnicy, która może wstrząsnąć monarchią. I nie wie, że są ludzie, którzy nie cofną się przed niczym, żeby tylko nie dopuścić, aby pewien napisany przed laty list miłosny wpadł w niepowołane ręce.

Wszystko jest wyważone i harmonijne. Czyta się świetnie, a przede wszystkim płynnie, bez żadnych trudności związanych z liczbą postaci, czy szybką akcją.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. ☞ Ebook - epub, mobi. Sekret listu - Lucinda Riley.

POWIĄZANE KSIĄŻKI