Rodzina Borgiów

Rodzina Borgiów - Mario Puzo | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mario Puzo
WYMIAR
11,85 MB
NAZWA PLIKU
Rodzina Borgiów.pdf
ISBN
9393979519829

OPIS

OPOWIEŚĆ O KORUPCJI, CHCIWOŚCI, ZDRADZIE I GRZECHU. ORAZ O POCZĄTKACH WŁOSKIEJ MAFII, KTÓRA SIĘGA XV WIEKU I… PAPIESKIEGO URZĘDU.Kardynał Rodrigo Borgia został w 1492 r. wybrany na papieża, bynajmniej nie za zalety duchowe i świętość za życia. To człowiek opętany żądzą bogactwa i władzy, zręczny polityk bez skrupułów eliminujący rywali i wrogów, choć niepozbawiony pewnej szlachetności. Jego dzieci – Juan, Jofre, Cezar i Lukrecja – miały wspierać go w drodze do umocnienia największego imperium świata, tymczasem różnymi sposobami próbują zagarnąć dla siebie jak najwięcej władzy. Ale w pokrętny sposób pozostają wierni Rodzinie. Bo Rodzina nie wybacza nielojalności. Zwłaszcza rodzina Borgiów.Intrygi rodziny, której nazwisko zawsze było synonimem władzy, korupcji i zbrodni – niesławnych Borgiów. Na tle barwnego zgiełku włoskiego renesansu rozgrywa się partia śmiertelnej gry, której stawką jest władza nad centrum świata – Rzymem.OSTATNIE ARCYDZIEŁO MARIA PUZO. RODZINA BORGIÓW JEST PRAWDZIWĄ PERŁĄ W KORONIE AUTORA OJCA CHRZESTNEGO.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Podobne odcinki do Rodzina Borgiów - sezon 1 - odcinek 1. Californication - sezon 7 - odcinek 12.

Wciągająca i ciekawa. * Rodzina Borgiów - powieść Mario Puzo z 2001 roku, * Mirror Mirror - powieść Gregorego Maguire z 2003 roku, * The Borgia Bride - powieść Jeanne Kalogridis z 2005 roku, * Queen of the Slayers - powieść Nancy Holder z 2005 roku, * Cesare - manga Fuyumi Sōryō wydawana od 2005 roku, * Predator: Concrete Jungle - gra wideo ... Rodzina Borgiów - sezon 3 - odcinek 10. Rodzina Borgiów - sezon 3 - odcinek 9.

POWIĄZANE KSIĄŻKI