Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą. Cykl Uśmiech losu. Tom 1

Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą. Cykl Uśmiech losu. Tom 1 - Agnieszka Krawczyk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Krawczyk
WYMIAR
12,23 MB
NAZWA PLIKU
Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą. Cykl Uśmiech losu. Tom 1.pdf
ISBN
5208131099583

OPIS

W kamieniczce na krakowskich Dębnikach mieszkają różni lokatorzy: zadzierający nosa posiadacz sieci restauracji, emerytowana artystka, młoda matka z dwójką uroczych dzieci, para nadętych pracowników korporacji i wreszcie rodzina, w której wszystkie kobiety noszą imiona zaczerpnięte z dramatów Szekspira.Stary dom kryje niejeden sekret. Jego tajemniczy właściciel proponuje mieszkańcom udział w pewnym zaskakującym wyzwaniu. Czy zagadkowe zadanie okaże się dla sąsiadów uśmiechem losu, czy trudnym do pokonania problemem?Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą to piękna i ciepła opowieść o domu, który daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nie czujemy się samotni.To również historia przyjaźni na dobre i złe oraz miłości przychodzącej w najbardziej niespodziewanych momentach.Poddajcie się urokowi tej klimatycznej opowieści o sile uczuć i potrzebie bycia razem, by wraz z bohaterami uwierzyć, że uśmiech losu zależy w dużej mierze od nas.Pierwszy tom sagi „Uśmiech losu”, opisującej perypetie lokatorów Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą.

L&L Firma Dystrybucyjno Wydawnicza Spółka z o.o. 80-298 Gdańsk, ul.

To również historia przyjaźni na dobre i złe oraz miłości przychodzącej w najbardziej niespodziewanych ... Zobacz Pakiet Uśmiech losu: Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą, Dobre uczynki, Szczęście na wyciągnięci Agnieszka Krawczyk w najniższych cenach na Allegro.pl. Najwięcej ofert w jednym miejscu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI