Człowiek, który wspina się na drzewa

Człowiek, który wspina się na drzewa - James Aldred | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Aldred
WYMIAR
11,59 MB
NAZWA PLIKU
Człowiek, który wspina się na drzewa.pdf
ISBN
7034957720184

OPIS

Reportażysta i dokumentalista BBC o pasji, odwadze i spełnianiu marzeń!Jak to jest, znaleźć się na czubku figowca dusiciela na Borneo? Albo wisieć na linie w rynsztunku bojowym, aby sfilmować gniazdo harpii w Wenezueli? Albo wspinać się bez asekuracji w Kongu, żeby zobaczyć coś więcej niż słonie i goryle na dnie lasu? Albo spać w hamaku rozpiętym na wierzchołku eukaliptusa w Australii, ponad osiemdziesiąt metrów nad ziemią?Dla Jamesa Aldreda wspinaczka po drzewach jest nie tylko profesją i źródłem utrzymania, ale i ogromną życiową pasją. Dorastał na skraju New Forest w południowej Anglii i już od wczesnego dzieciństwa uwielbiał przyrodę, szczególnie drzewa. Nic więc dziwnego, że zajął się arborystyką, a potem fotografią i filmem przyrodniczym, dołączając między innymi do ekip realizatorskich Davida Attenborough.Wspomnienia Aldreda znakomicie oddają głęboką miłość do dzikiej i nieokiełznanej przyrody. Znakomita lektura – niesamowite przygody i dramatyczna nowa perspektywa z ramion olbrzymów świata. -Chris Packham

Wymiary: 140x280. Oprawa: twarda z obwolutą ... eBookCzłowiek, który wspina się na drzewaautorstwaJames Aldred ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Człowiek, który wspina się na drzewa - James Aldred (eBook) - Księgarnia PWN Informacja o cookies KsiążkaCzłowiek, który wspina się na drzewa - OutletautorstwaJames Aldred ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Informacja o cookies.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. „Człowiek, który wspina się na drzewa" to więc zapis pracy Aldreda przy kolejnych zleceniach, przy dziesięciu różnych drzewach, w różnych zakątkach świata [kto by pomyślał, że w ... Ebook + książka Człowiek, który wspina się na drzewa, James Aldred. EPUB,MOBI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI