Popołudnie z piratami. Seria Magiczny domek na drzewie. Część 4

Popołudnie z piratami. Seria Magiczny domek na drzewie. Część 4 - Mary Pope Osborne | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mary Pope Osborne
WYMIAR
4,34 MB
NAZWA PLIKU
Popołudnie z piratami. Seria Magiczny domek na drzewie. Część 4.pdf
ISBN
3592699136842

OPIS

Numer jeden listy bestsellerów „New York Timesa” – „Magiczny domek na drzewie” to przygodowo-edukacyjna seria dla początkujących czytelników. Od 25 lat dzieci na całym świecie podróżują w czasie i przestrzeni z Anią i Jackiem.Pora na kolejną przygodę! W długi deszczowy dzień Jacek i Ania tęsknią za przygodą. Idą do domku na drzewie i znajdują książkę z kuszącymi ilustracjami nadmorskiej plaży. Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem! Trafiają do czasów bezwzględnych piratów, bezludnych wysp i tajnych map prowadzących do skarbów. Czy odkryją zakopany skarb? A może skończą w morskich odmętach?Przeżyj niezwykłą podróż w czasie z Jackiem i Anią, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o piratach, sięgnij też po książkę „Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów. Piraci”.W serii „Magiczny domek na drzewie” ukazały się: „Dinozaury przed zmrokiem”, „Rycerz o świcie”, „Mumie o poranku”, „Popołudnie z piratami”, „Noc z wojownikami ninja”, „Popołudnie nad Amazonką”, „Epoka lodowcowa o zachodzie słońca”, „Księżyc o północy”, „Nurkowanie z delfinami”, „Słońce zachodzi w mieście duchów”.W serii „Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów” ukazały się: „Dinozaury”, „Rycerze i zamki”, „Mumie i piramidy”, „Piraci”, „Wojownicy ninja i samurajowie”, „Lasy deszczowe”.Polecamy także: „Misje Merlina. Święta w Camelocie”.

Andy i Terry, główni bohaterowie serii, mieszkają w trzynastopiętrowym domku na drzewie, uważając to mie... Magiczny domek na drzewie 4 Popoludnie z piratamiDownload free PDF, EPUB, MOBI Magiczny domek na drzewie 4 Popoludnie z piratami Book Details: Published Date: 01 Jan 2016 Publisher: MAMANIA Language: Polish Format: Paperback::80 pages ISBN10: 8365087502 Publication City/Country: Warszawa, Poland File size: 17 Mb Dimension: 120x 175x 6mm::70g Download: Magiczny Magiczny domek na drzewie to seria książek autorstwa Mary Pope Osborne to już prawdziwy bestseller jeśli chodzi o najlepsze książki dla dzieci i nastolatków. Kilkanaście książek, które stanowią odrębną historię opartą o głównych bohaterów Anię i Jacka, którzy przez magiczny domek na drzewie przenoszą się do różnych miejsc, gdzie czekają liczne przygody. Książka Popołudnie z piratami.

Od 25 lat dzieci na całym świecie podróżują w czasie i przestrzeni z Anią i Jackiem. Pora na kolejną przygodę! W długi deszczowy dzień Jacek i Ania tęsknią za przygodą. Pora na kolejną przygodę! Czwarta wyprawa Ani i Jacka w ukochanej przez dzieci na całym świecie serii o magicznym domku na drzewie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI