Ogień i lód. Cykl Wojownicy. Tom 2

Ogień i lód. Cykl Wojownicy. Tom 2 - Erin Hunter | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erin Hunter
WYMIAR
10,74 MB
NAZWA PLIKU
Ogień i lód. Cykl Wojownicy. Tom 2.pdf
ISBN
5972469260156

OPIS

Głęboko w mrokach lasu cztery klany wojowniczych kotów współżyją w niełatwej harmonii. Na horyzoncie pojawiają się jednak nowe niebezpieczeństwa...Ognista Łapa jest już pełnoprawnym wojownikiem Klanu Pioruna, jednak to nie koniec jego kłopotów. Nadchodzi zima, koty z Klanu Rzeki spoglądają groźnie na ziemie bogatszych w pożywienie klanów, a słaby Klan Wiatru ze wszelkich sił stara się uniknąć zagłady.Rosnące napięcie między klanami przekształca się w otwarty konflikt. Tymczasem Ognista Łapa obawia się zdrady wśród swoich...

Tytuł ... Wojownicy Tom 2 Ogień i lód. Głęboko w mrokach lasu cztery klany wojowniczych kotów współżyją w niełatwej harmonii.

Erin Hunter. Ogień i lód, Wojownicy, Tom II - Ceny już od 23,99 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 4 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Pochłonięcie drugiej części „Wojowników" od Erin Hunter, tym razem zatytułowanej „Ogień i lód", nie zajęło mi długo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI