Księżyc o północy. Seria Magiczny domek na drzewie. Część 8

Księżyc o północy. Seria Magiczny domek na drzewie. Część 8 - Mary Pope Osborne | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mary Pope Osborne
WYMIAR
8,73 MB
NAZWA PLIKU
Księżyc o północy. Seria Magiczny domek na drzewie. Część 8.pdf
ISBN
2108514331569

OPIS

Numer jeden listy bestsellerów „New York Timesa” – „Magiczny domek na drzewie” to przygodowo-edukacyjna seria dla początkujących czytelników. Od 25 lat dzieci na całym świecie podróżują w czasie i przestrzeni z Anią i Jackiem.Trzy… dwa… jeden… START!Magiczny domek na drzewie przenosi Jacka i Anię na Księżyc – i do PRZYSZŁOŚCI! Jakie zadanie ich czeka? Znaleźć ostatni przedmiot oznaczony literą „M”, który pomoże Morgan uwolnić się od zaklęcia. Czy zdążą to zrobić, zanim skończy im się tlen? Czy pomoże im tajemniczy człowiek z księżyca? I dlaczego ich myszka, Fistaszek, zachowuje się tak dziwnie?W serii „Magiczny domek na drzewie” ukazały się: „Dinozaury przed zmrokiem”, „Rycerz o świcie”, „Mumie o poranku”, „Popołudnie z piratami”, „Noc z wojownikami ninja”, „Popołudnie nad Amazonką”, „Epoka lodowcowa o zachodzie słońca”, „Księżyc o północy”, „Nurkowanie z delfinami”, „Słońce zachodzi w mieście duchów”.W serii „Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów” ukazały się: „Dinozaury”, „Rycerze i zamki”, „Mumie i piramidy”, „Piraci”, „Wojownicy ninja i samurajowie”, „Lasy deszczowe”.Polecamy także: „Misje Merlina. Święta w Camelocie”.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze Seria. magiczny domek na drzewie (45) magiczne drzewo (24) magiczny domek na drzewie.

Magiczny domek na drzewie Księżyc o północy Mamania. Rok wydania: 2018; Format: 14.5 x 21.0 cm; Oprawa: Twarda; Wysyłka: 2-3 dni robocze ... 7.

POWIĄZANE KSIĄŻKI