Tomek Łebski. Rodzina, kumple i futrzaki. Tom 12.

Tomek Łebski. Rodzina, kumple i futrzaki. Tom 12. - Liz Pichon | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Liz Pichon
WYMIAR
11,82 MB
NAZWA PLIKU
Tomek Łebski. Rodzina, kumple i futrzaki. Tom 12..pdf
ISBN
1482648077862

OPIS

Pan Pełniczewicz zlecił klasie wykonanie specjalnego projektu: stworzenie drzewa genealogicznego! Tomek jest gotowy, by dowiedzieć się więcej o rodzinie Łebskich, swoich kumplach i futrzaku (albo dwóch!). Dzięki wysiłkowi, jaki włożył w szkolny projekt, dowiedział się bardzo ciekawych faktów, które były dla niego olbrzymim zaskoczeniem. Na przykład:- Mama i Tata poznali się przez ciasto (całą historię znajdziesz w książce).- Fakt o futrzaku: koty przesypiają 70% swojego życia.- Lody miętowe to GRUBA WTOPA. (Serio!)

Dzięki ... Tomek Łebski Tom 12 Rodzina, kumple i futrzaki | Pichon Liz | Zielona Sowa. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Tomek Łebski.

Tomek Łebski JAZDA bez trzymanki (prawie) Liz Pichon. Cykl: Tomek Łebski (tom 13) Średnia ocen: ... Informacje o Tomek Łebski Tom 12 Rodzina kumple i futrzaki - L - 7435855270 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI