Przyciąganie

Przyciąganie - Elżbieta Rodzeń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Rodzeń
WYMIAR
7,1 MB
NAZWA PLIKU
Przyciąganie.pdf
ISBN
7730734681424

OPIS

Kiedy koniec staje się nowym początkiemNadia jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Silną niegdyś kobietę zastąpiła osoba ze strachem oglądająca się za siebie. Kiedy znajduje pracę w charakterze opiekunki, wydaje jej się, że to szansa na spokój, którego tak bardzo potrzebuje.Garrett miał absolutnie wszystko. Piękną dziewczynę, sukcesy w sporcie. Nie przypuszczał, że tak łatwo zostanie mu odebrane to, kim był. Teraz młody, ekscentryczny prawnik każdego dnia próbuje udowodnić, że niepełnosprawność to tylko minimalna przeszkoda na drodze do życia pełną piersią. Kiedy jego rodzice zatrudniają dla niego pielęgniarkę, postanawia zrobić wszystko, aby się jej pozbyć…

Po prostu musiałam znaleźć się w jego ramionach." "Przyciąganie", to ... Prawo przyciągania można poznać poprzez zrozumienie, że "podobne przyciąga podobne". Oznacza to, że jesteśmy odpowiedzialni za sprowadzenie zarówno pozytywnych, jak i negatywnych rzeczy w naszym życiu.

Mowa oczywiście o przyciąganiu bogactwa w praktyce. Potrzebny ci jest oczyszczony umysł, spokój i zeszyt lub mały notes. Przyciąganie stanowi wygodną metodę automatycznego wyrównywania elementów graficznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI