Podróż po horyzont

Podróż po horyzont - Iwona Walczak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iwona Walczak
WYMIAR
5,20 MB
NAZWA PLIKU
Podróż po horyzont.pdf
ISBN
2118037402093

OPIS

Agnieszka znalazła się na rozdrożu i wie, że musi cofnąć się o parę kroków, żeby zachować dystans do tego, co ją męczy. Dziewczyna postanawia dać sobie czas na przemyślenie wszystkiego i – zostawiwszy zdezorientowanego narzeczonego w Polsce – sama rusza w świat. Początkowo celem jej podróży jest adres w Salonikach, zdobyty ze starych listów Greczynki Elle – przyjaciółki jej mamy z czasów studenckich – jednak droga prowadzi ją aż do zachwycających zakątków Wysp Maltańskich, gdzie trafia do niewielkiej rybackiej wioski Marsaxlokk.Zdumiona Agnieszka przekonuje się, że w ogóle nie zna historii swojej rodziny, a poszukiwania Elle pomagają jej odkryć siebie i zrozumieć motywy postępowania matki. Ogromny wpływ na dziewczynę mają spotkani w trasie ludzie i ich niezwykłe historie, a także urok miejsc, o których istnieniu nie miała dotąd pojęcia.Przeszłość owiana tajemnicą, teraźniejszość zamknięta w niedopowiedzeniach i niepewności, a to wszystko doprawione aromatycznym winem i pysznymi oliwkami. Polecam.Natalia Nowak-Lewandowska,pisarka

, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 11,49 zł . Przeczytaj recenzję Podróż po horyzont.

Podróż za horyzont - projektem w czasie którego co tydzień w każdą środę o godzinie 20 przenosimy się wirtualnie w różne odległe miejsca - od gorące pustyni Afryki, po... Agnieszka znalazła się na rozdrożu i wie, że musi cofnąć się o parę kroków, żeby zachować dystans do tego, co ją męczy. Dziewczyna postanawia dać ... Wraz z Wydawnictwem Replika zapraszam do udziału w konkursie! Do wygrania 3 egzemplarze książki Iwony Walczak pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI