Rzecz o sowach

Rzecz o sowach - Leigh Calvez | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leigh Calvez
WYMIAR
10,33 MB
NAZWA PLIKU
Rzecz o sowach.pdf
ISBN
4245831948056

OPIS

Sowy od dawien dawna rozbudzają ludzką wyobraźnię. Uważne spojrzenie wielkich oczu przyglądających się wszystkiemu zawzięcie sprawia, że fantazjujemy na temat legendarnej mądrości tych ptaków, a ich złowrogie pohukiwanie, bezszelestny lot i drapieżność przyczyniają się do postrzegania ich jako symbolu tajemnych mocy."Rzecz o sowach" to:Zapis fascynujących wypraw, podczas których autorka tropi i poznaje 11 gatunków sów.Dostarczające wielu wrażeń wprowadzenie do świata tajemniczych ptaków.Emocjonująca przygoda, jaką jest odkrywanie świata natury.

Uważne spojrzenie wielkich oczu przyglądających się wszystkiemu zawzięcie sprawia, że fantazjujemy na temat legendarnej mądrości tych ptaków, a ich złowrogie pohukiwanie, bezszelestny lot i drapieżność przyczyniają się do postrzegania ich jako symbolu tajemnych mocy. "Rzecz o sowach" to: Zapis fascynujących wypraw, podczas których autorka tropi i poznaje 11 gatunków sów. Dostarczające wielu wrażeń wprowadzenie do świata tajemniczych ptaków.

Dostarczające wielu wrażeń wprowadzenie do świata tajemniczych ptaków. Emocjonująca przygoda, jaką jest odkrywanie świata natury. "Rzecz o sowach" to: Zapis fascynujących wypraw, podczas których autorka tropi i poznaje 11 gatunków sów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI