Kolorowy potwór

Kolorowy potwór - Anna Llenas | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Llenas
WYMIAR
5,28 MB
NAZWA PLIKU
Kolorowy potwór.pdf
ISBN
9501244713278

OPIS

Kolorowy potwór nie wie, co się z nim dzieje. Wszystkie jego emocje się poplątały, sam już nie wie, co właściwie czuje! Trzeba to szybko naprawić. Czy ktoś mu pomoże?Prosta i zabawna historia, która wprowadzi dzieci w fascynujący język uczuć. Nauczcie się razem z kolorowym potworem, jak rozpoznawać i nazywać emocje.

Cudna opowieść dla kilkulatków, które na pewno polubią małego bohatera. Wydanie z wyskakującymi elementami! Kolorowy potwór idzie do przedszkola — pierwsze wrażenie.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Kolorowy Potwór Anny LLenas Szklane słoje Wełna w 5 różnych kolorach (ewentualnie paski kolorowej krepiny lub plastelina) Etykiety Czarny marker Kserokopie neutralnego Potwora Kredki - żółty, niebieski, czerwony, czarny, zielony i różowy. • Aktywności: Kolorowy potwór Książka pop-up, która wprowadzi dzieci w fascynujący język uczuć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI