Kapitan Majtas i kretyńskie kombinacje kosmitów z Karmazynowego Kibelka. Kapitan Majtas. Tom 8

Kapitan Majtas i kretyńskie kombinacje kosmitów z Karmazynowego Kibelka. Kapitan Majtas. Tom 8 - Dav Pilkey | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dav Pilkey
WYMIAR
5,8 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Majtas i kretyńskie kombinacje kosmitów z Karmazynowego Kibelka. Kapitan Majtas. Tom 8.pdf
ISBN
9828058612576

OPIS

Wehikuł czasu, znany jako Karmazynowy Kibelek, zabrał George’a i Harolda w zwariowane miejsce, gdzie nauczyciele są zawsze sympatyczni, jedzenie w stołówce jest pyszne, a dyrektor Krupp uważa, że chłopcy są zabawni. Na dodatek ich ulubiony pterodaktylek Krakers i cybernetyczny chomik Sulu zostają porwani przez złych sobowtórów George’a i Harolda.

W tym tomie obserwujemy jak Herold i George przenoszą się za pomocą wehikułu czasu do równoległej rzeczywistości. Książka Kapitan Majtas i kretyńskie kombinacje kosmitów z Karmazynowego Kibelka pochodzi z wydawnictwa Jaguar. Autorem książki jest Dav Pilkey.

Oprawa miękka: ISBN: 978-83-768-6579-9: EAN: 9788376865799: Liczba stron: 176 ... Opis: Kapitan Majtas 8 Kapitan Majtas i kretyńskie kombinacje kosmitów z Karmazynowego Kibelka - Pilkey Dav. Wehikuł czasu, znany jako Karmazynowy Kibelek, zabrał George'a i Harolda w zwariowane miejsce, gdzie nauczyciele są zawsze sympatyczni, jedzenie w stołówce jest pyszne, a dyrektor Krupp uważa, że chłopcy są zabawni. €5.61 - Wehikuł czasu, znany jako Karmazynowy Kibelek, zabrał George'a i Harolda w zwariowane miejsce, gdzie nauczyciele są zawsze sympatyczni, jedzenie w stołówce jest pyszne, a dyrektor Krupp uważa, że chł Szkoła Przykładowa nr 1 ul.

POWIĄZANE KSIĄŻKI