Spokojny sen

Spokojny sen - Sarah Ockwell-Smith | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah Ockwell-Smith
WYMIAR
9,58 MB
NAZWA PLIKU
Spokojny sen.pdf
ISBN
8271717339902

OPIS

Wielu rodziców uważa kwestię snu swoich dzieci za co najmniej trudną. Trudności są rozmaite: od nieodróżniania dnia i nocy u noworodków, przez częste pobudki niemowląt, po lęki nocne czy sławetne „wiele żądań przed snem” u przedszkolaków.Sarah Ockwell-Smith przekonuje, że możliwe jest stworzenie takich warunków do odpoczynku dziecka, by w efekcie wyspała się cała rodzina.W swojej książce zawarła:• oparte na dowodach naukowych porady, dopasowane do wieku dziecka• propozycje rytuałów• przykłady z życia rodzin, z którymi pracowała• opowieści o zwyczajach sennych z całego świata• prostą i skuteczną strategię DOBRANOCKA"Spokojny sen" to przewodnik po świecie dziecięcego snu, nie tylko dla rodziców, którzy marzą o tym, by ich dzieci lepiej spały. Także dla tych, którzy po prostu chcą się czegoś więcej o swoich dzieciach dowiedzieć.

Kłopoty z zaśnięciem i nocnym budzeniem się negatywnie ... Spokojny Sen. Herbatka ziołowa Spokojny Sen jest roślinnym suplementem diety, przeznaczonym szczególnie dla osób mających trudności z zasypianiem.

14. jeśli chcesz szybko zasnąć, kładź się do łóżka kiedy naprawdę chce ci się spać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI