Blask zbawienia. Homilie papieskie

Blask zbawienia. Homilie papieskie - Benedykt XVI | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Benedykt XVI
WYMIAR
6,10 MB
NAZWA PLIKU
Blask zbawienia. Homilie papieskie.pdf
ISBN
4050936299165

OPIS

Przez zmartwychwstanie Jezusa samo światło zostaje stworzone na nowo. On pociąga nas wszystkich za sobą do nowego życia zmartwychwstania i zwycięża wszelkie ciemności. On jest nowym dniem Boga dla nas wszystkich.Poruszające medytacje Benedykta XVIW czasach duchowego zamętu Benedykt XVI wyjaśnia głęboki sens najważniejszego momentu w historii. Jego rozważania poświęcone są centralnemu wydarzeniu, które przeobraziło radykalnie cały wszechświat – zmartwychwstaniu Jezusa. Głoszona przez niego prawda ma swoje źródło w osobistym doświadczeniu spotkania ze Zmartwychwstałym w Słowie i Sakramencie, a także w wierze poszukującej zrozumienia. Ojciec Święty pokazuje, że blask poranka wielkanocnego jest jedynym prawdziwym źródłem światła w życiu każdego chrześcijanina.Życie jest silniejsze niż śmierć. Dobro jest silniejsze niż zło. Miłość jest silniejsza od nienawiści. Prawda jest silniejsza od kłamstwa. Ciemność minionych dni zostaje rozproszona w chwili, gdy Jezus wstaje z grobu i sam staje się czystym światłem Boga.

Homilie papieskie". Blask zbawienia Homilie papieskie (książka) 8,2. razem z .

16,09 zł ... Blask zbawienia Homilie papieskie. Autor: Benedykt XVI Wydawnictwo: WAM Format: 13 x 20 cm, s.175, oprawa: twarda ISBN: 978-83-277-1548-7 Blask zbawienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI