Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć

Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć - Alicja Budzyńska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alicja Budzyńska
WYMIAR
3,24 MB
NAZWA PLIKU
Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć.pdf
ISBN
3987720971208

OPIS

Piękna książka o pięknie stroju, czyli historia mody w pigułce. Dla młodszych i starszych!Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak wyglądały i co nosiły największe ikony mody, jak prezentują się ubrania najsłynniejszych projektantów i co to jest haute couture, koniecznie sięgnij po tę różnorodną i pełną kolorów książkę! 

Księgarnia internetowa merlin.pl Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć Alicja Budzyńska , Katarzyna Olech-Michałowska 7,5 / 10 KsiążkaTrendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedziećautorstwaAlicja Budzyńska ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć - Budzyńska Alicja - Olech-Michałowska Katarzyna - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Mogłoby się wydawać, że moda jest dla ludzi próżnych. Nic bardziej mylnego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI