Barbie Dreamtopia. Magiczna podróż

Barbie Dreamtopia. Magiczna podróż - Victoria Saxon | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Victoria Saxon
WYMIAR
11,10 MB
NAZWA PLIKU
Barbie Dreamtopia. Magiczna podróż.pdf
ISBN
2488659329937

OPIS

Wejdź do świata Dreamtopii i poznaj cztery niezwykłe krainy: Słodkości, Długowłosych, Klejnotów i Tęczy! W każdej z nich spotkasz Barbie jako piękną i mądrą wróżkę, a także będziesz mieć szansę, aby wraz z nią i Chelsea spróbować odnaleźć Skrzydlatego Jednorożca o magicznych właściwościach. Bo podczas gdy Chelsea przemierza magiczne krainy Dreamtopii, w Malibu trwają przygotowania do corocznych Festiwalu Zabawy. Chelsea obawia się zaplanowanego z tej okazji wyścigu rowerowego i tym bardziej pragnie odnaleźć Skrzydlatego Jednorożca, który mógłby jej pomóc wygrać zawody. Przeczytaj tę niezwykłą historię i poznaj Dreamtopię – miejsce, gdzie absolutnie wszystko jest możliwe!

z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Barbie Dreamtopia Lalki i karoca. Dziewczynka wyruszy do krainy Barbie Dreamtopia dzięki temu zestawowi do zabawy z dwiema lalkami księżniczkami Barbie Dreamtopia oraz karocą i jednorożcem - z nimi każda podróż będzie magiczna.

Magiczna podróż - opinie, cena - MediaMarkt.pl Barbie Dreamtopia. Magiczna podróż.

POWIĄZANE KSIĄŻKI