Sztuka śmierci. Cykl o Anastazji Kamieńskiej

Sztuka śmierci. Cykl o Anastazji Kamieńskiej - Aleksandra Marinina | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Marinina
WYMIAR
6,11 MB
NAZWA PLIKU
Sztuka śmierci. Cykl o Anastazji Kamieńskiej.pdf
ISBN
1221907881329

OPIS

CARYCA ROSYJSKIEGO KRYMINAŁU W SZCZYTOWEJ FORMIE!W teatrze „Nowa Moskwa” dochodzi do tajemniczego przestępstwa - napadu naL.A. Bogomolova, reżysera i dyrektora teatru. Śledztwo prowadzą Anastazja Kamieńska i jej młody kolega z Pietrowki, detektyw Anton Staszis. Rozpoczęte dochodzenie pokieruje ich do zaskakujących rezultatów. Pojawia się wielu podejrzanych, wszyscy kłamią, ale każdy z innego powodu: rodzicielska miłość, ślepa zazdrość, podły szantaż i pragnienie sukcesu, za który zapłacono zbyt wysoką cenę.Mogłoby się wydawać, że wszystko kręci się wokół teatru, ale jedno małe, z pozoru nieistotne wydarzenie zakorzenione w przeszłości, zbiera śmiertelny plon.Nadszedł czas, aby przywrócić sprawiedliwość...

Znajdź swój sklep. Zawsze aktualne informacje o nowościach i promocjach.

"Kamieńska". Caryca rosyjskiego kryminału, Aleksandra Marinina, to autorka czytanej na całym świecie serii książek o major Anastazji Kamieńskiej. Do niedawna cykl ten w Polsce ukazywał się nieregularnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI