Mój obrońca

Mój obrońca - Jodi Ellen Malpas | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jodi Ellen Malpas
WYMIAR
8,93 MB
NAZWA PLIKU
Mój obrońca.pdf
ISBN
1887490595267

OPIS

Bestseller nr ""New York Timesa"".Jego ramiona i jego miłość chronią cię przed niebezpieczeństwem.Lecz czy ochronią was przed przeszłością?Camille Logan, słynna top modelka i rozpieszczona córeczka bogatego tatusia. Tak widzi ją świat. Nikt nie wie, że za tą fasadą kryją się ponure przeżycia.Jake Sharp, były komandos i ochroniarz. Twardy i oschły. Tak widzi go świat. Nikt nie wie, że pod tym pancerzem kryje się ból i poczucie winy.Nagle przychodzi pierwszy anonim. Ktoś grozi Camille śmiercią. Jej ojciec wynajmuje Jake’a... Jake potrzebuje rozgrzeszenia. A teraz potrzebuje Camille. Lecz wie, że nie może mieć jednego i drugiego...JODI ELLEN MALPAS to jedna z największych mistrzyń literatury erotycznej. Zdobyła sławę cyklami Ten Mężczyzna i Ta Noc, które rozpaliły wyobraźnię kobiet na całym świecie. Wszystkie jej powieści z obu serii oraz dwie najnowsze: Mój obrońca i Zakazany mężczyzna królowały na światowych listach bestsellerów. Są tłumaczone na 24 języki.„Jodi Ellen Malpas pisze mocne opowieści o potężnej miłości i tworzy postacie, od których czytelniczka się uzależnia”.„New York Times”

3) MALPAS JODI ELLEN . Czy w jego cudownych ramionach poczujesz się naprawdę bezpieczna? Ludzie myślą, że znają Camille Logan: to słynna top modelka i rozpieszczona córeczka bogatego tatusia. Ale Camille jest zdecydowana żyć na własnych zasadach.

Tak widzi ją świat. ,,Mój obrońca" nie jest książką, która chwyta za serce, nie będziesz o niej długo myśleć po przeczytaniu, jest za to wspaniałym, niezobowiązującym czasoumilaczem, który zapewni odrobinę przyjemnego odprężenia w zimowe wieczory. Link do opinii. Mój Obrońca Wyd 3 Jodi Ellen Malpas porównanie cen w 7 sklepach, cena już od 20,45 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI