Art. Co? Jak? Zilustrować. Zeszyt

Art. Co? Jak? Zilustrować. Zeszyt - Frank Tashlin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frank Tashlin
WYMIAR
7,91 MB
NAZWA PLIKU
Art. Co? Jak? Zilustrować. Zeszyt.pdf
ISBN
4131781519002

OPIS

„Co? Jak? Zilustrować. Zeszyt” jest dodatkiem do książki o takim samym tytule. W zeszycie można ćwiczyć ilustrowanie metodą Franka Tashlina opartą na czterech figurach geometrycznych – kole, kwadracie, owalu i trójkącie. W zeszycie można, a nawet trzeba rysować bez ograniczeń – długopisem, ołówkiem, kredkami, mazakami, czym Wam się żywnie podoba. Zeszyt jest poręczny i lekki, dlatego można ćwiczyć własną kreskę w dowolnym miejscu. Do dzieła!

Zeszyt jest dodatkiem do książki o takim samym tytule. W zeszycie można ćwiczyć ilustrowanie metodą Franka „Co? Jak? Zilustrować.

Język wydania: polski Język oryginału: angielski Liczba stron: 36 Numer wydania: I Data premiery: 2018-02-15 Forma: książka Wymiary produktu [mm]: 210 x 282 x 7 Indeks: 25083262 „Co? Jak? Zilustrować. Zeszyt" jest dodatkiem do książki o takim samym tytule.

POWIĄZANE KSIĄŻKI