Już mnie nie oszukasz (książka audio)

Już mnie nie oszukasz (książka audio) - Harlan Coben | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
8,68 MB
NAZWA PLIKU
Już mnie nie oszukasz (książka audio).pdf
ISBN
4355587916809

OPIS

Myślisz, że znasz prawdę. A prawda jest taka, ze nie wiesz nic.Co zrobisz, kiedy nie będziesz mógł zaufać nawet samemu sobie?Niełatwo złamać żołnierza, ale Maya Stern jest pewna, że popada w szaleństwo. Jej życie rozsypało się w gruzy wraz ze śmiercią ukochanej siostry Claire i męża, Joego. W snach krzyki zabijanych z jej rozkazu cywilów mieszają się z krzykami zamordowanego na jej oczach Joego. Na jawie Maya stara się pozszywać strzępki rodzinnego życia, ale jedyne, co robi, to niszczy wszystko, co pozostało. Kiedy wiec dwa tygodnie po pogrzebie na nagraniu z domowej kamery widzi Joego bawiącego się z ich córka, nie wie, czy może wierzyć własnym oczom. Zawsze ufała mężowi. Teraz nie może ufać nawet sobie. Ale przecież była świadkiem jego morderstwa... Jak ma wytłumaczyć to, co widzi?Ciemne sekrety i przerażające polowanie na prawdę w doskonałym thrillerzestworzonym przez wirtuoza zwrotów akcji, Harlana Cobena.Czyta: Filip KosiorCzas trwania: 10 godz. 13 min.

Teraz nie może ufać nawet sobie. Książka Już mnie nie oszukasz autorstwa Coben Harlan , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Już mnie nie oszukasz.

Pseudonim. Już mnie nie oszukasz (książka audio) etui . ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI