Biały latawiec

Biały latawiec - Ewelina Matuszkiewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewelina Matuszkiewicz
WYMIAR
7,32 MB
NAZWA PLIKU
Biały latawiec.pdf
ISBN
5457568481433

OPIS

Czy da się zacząć wszystko od nowa?Co jest wart związek oparty na kłamstwie?Czy można ujawnić powierzone tajemnice?Słoneczny dzień w Kozienicach, uroczym miasteczku z chlubną przeszłością i uroczymi mieszkańcami. W południe rusza procesja Bożego Ciała. Pół miasteczka widzi jak młoda bibliotekarka w różowej sukience biegnie do lasu razem z mężczyzną, o którym niewiele wiadomo. Ona jest pierwszy raz zakochana, on ma swoje plany. Ścieżka, którą podążają, prowadzi ich do miejsca ukrytego przed intruzami.Do opuszczonego domu przy ulicy Topolowej wprowadziła się kobieta, która porzuciła swoją karierę w Warszawie i postanowiła zacząć wszystko od nowa w rodzinnym mieście swoich dziadków. Wśród rupieci i śmieci może znaleźć dokumenty, których nikt nigdy nie powinien ujawnić...Elegancki prawnik od lat czeka aż będzie mógł ogłosić, z kim jest związany. Cierpliwie organizuje sekretne schadzki, gotowy czekać tyle, ile będzie trzeba. Ale czy faktycznie tak jest? Zwykłe drobiazgi urastają do problemów, ale to nic w porównaniu, czego Paweł dowiaduje się o swoim kochanku...Emerytowana nauczycielka przygotowuje spotkanie brydżowe, na którym jak zawsze zostaną omówione najważniejsze sprawy Kozienic.Nadciąga burza i nic już nie będzie takie samo jak wcześniej.Bohaterom tej opowieści towarzyszą znane piosenki nadawane w lokalnym radiu. W ulubionej audycji mieszkańcy Kozienic usłyszą opowieść, którą wstrząśnie życiem całego miasteczka.

osób lubi to. Oferta ,, Białego Latawca '' obejmuje woj Lubelskie nr.

Mleczarz play 15. Życie jest ... Pobierz ten Wektor Premium dotyczący Wektor Biały Latawiec i odkryj ponad 11 Miliony profesjonalnych zasobów graficznych na Freepik Biały latawiec - chwyty na gitarę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI