Bądź pewna siebie

Bądź pewna siebie - Joanna Godecka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Godecka
WYMIAR
10,81 MB
NAZWA PLIKU
Bądź pewna siebie.pdf
ISBN
4865755803705

OPIS

Wszystko, co dzieje się w naszym życiu – sposób, w jaki działamy, planujemy, reagujemy, tworzymy relacje z otoczeniem – wynika z tego, w jaki sposób myślimy o sobie!Autorka - psycholog i coach - ma duże doświadczenie w pomaganiu ludziom odzyskiwać pewność siebie i wprowadzać pozytywne zmian w życiu. Zwraca również uwagę na najczęściej popełniane błędy i pułapki w relacjach z innymi, radzi jak ich unikać.

Seria plakatów motywacyjnych stanowi 6 oryginalnych plakatów z przesłaniem. Uczy jakie wartości warto budować w dziecku. Bądź pewna siebie - opis ebooka Wszystko, co dzieje się w naszym życiu - sposób, w jaki działamy, planujemy, reagujemy, tworzymy relacje z otoczeniem - wynika z tego, w jaki sposób myślimy o sobie! 245 1 0 %a Bądź pewna siebie / %c Joanna Godecka.

Wszystko, co dzieje się w naszym życiu - sposób, w jaki działamy, planujemy, reagujemy, tworzymy relacje z otoczeniem - wynika z tego, w jaki sposób myślimy o sobie! Psychologia. ».

POWIĄZANE KSIĄŻKI