Strach

Strach - Jozef Karika | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jozef Karika
WYMIAR
6,26 MB
NAZWA PLIKU
Strach.pdf
ISBN
5911501936715

OPIS

Mistyczny thriller przesiąknięty strachem. Po rozpadzie kilkuletniego związku Jożo Karsky powraca do rodzinnego Rużomberka. Tam czeka na niego puste mieszkanie rodziców, najmroźniejsza od kilku dziesięcioleci zima i podnóże góry skrywającej mroczną tajemnicę.Wkrótce w sąsiedztwie zaczynają znikać dzieci. Jozef Karika ? autor thrillerów, horrorów i powieści sensacyjnych, laureat wielu nagród literackich, jeden z najpopularniejszych pisarzy słowackich. Zdobywca najbardziej prestiżowej nagrody literackiej na Słowacji - Anasoft Litera w kategorii nagroda czytelników (2017).

odruch silnego napięcia mięśni, a w konsekwencji ucieczka lub walka. Spowodowany jest zdolnością zapamiętywania i kojarzenia podobnych ... Strach różni się od lęku tym, że powstaje w obecności konkretnego, zagrażającego obiektu.

Powieść z życia warszawskiego środowiska aktorskiego, odwołuje się do własnych doświadczeń... Tożsamość strachu (2021) Fear of Rain - Chora na schizofrenię kobieta podejrzewa swojego sąsiada o porwanie dziecka. Ale strach jest lepszy niż apatia, ponieważ strach mobilizuje nas do działania. expand_more But, fear is better than apathy because fear makes us do something.

POWIĄZANE KSIĄŻKI