Pensjonat Muszelka

Pensjonat Muszelka - Joly Fanny | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joly Fanny
WYMIAR
12,84 MB
NAZWA PLIKU
Pensjonat Muszelka.pdf
ISBN
8961534806413

OPIS

Pensjonat Muszelka odwiedziliśmy całą rodziną w ostatnie wakacje. Polecamy to miejsce wszystkim wczasowiczom, którzy nie znoszą nudy i uwielbiają przygody! Nagły wypadek w kuchni?Nowy sposób na przyciągnięcie klientów? Bez obaw: Jan-Alberti Tyczka... to znaczy Rózia poradzą sobie z każdym hotelowym incydentem!- Zakwaterowanie: Miła obsługa (pozdrawiamy panią Gretę i Lulu!), która codziennie ze śpiewem na ustach przygotowywała czystą i świeżą pościel.- Wyżywienie: O smaczne posiłki dbała pani Stasia (jej ciasto czekoladowe - palce lizać).- Lokalizacja: Pensjonat położony jest w bardzo malowniczej okolicy (nie tylko morze, ale i piękny ogród pana Józefa)- Stosunek jakość do ceny: Niewygórowana cena i miła, rodzinna atmosfera, o którą zatroszczył się osobiście właściciel - pan Muszelka.- Ocena gości: W Pensjonacie Muszelka nie nudziliśmy się ani przez chwilę! Na pewno jeszcze tam wrócimy.Łączna ocena: 5/5***Fanny Joly - mama Pralinki, Rózi, Jana-Alberta i setek innych postaci uwielbianych przez dzieci na całym świecie. Autorka blisko 300 książek wydawanych w 20 krajach. Obsypana nagrodami przyznawanymi przez najmłodszych odbiorców. Uwielbia jazdę na rowerze i jazz, a czas najchętniej spędza z rodziną. Mieszka w Paryżu.

Porównuj ceny i przeglądaj najlepsze oferty dotyczące pobytu. Poznaj pensjonat Muszelkę i gości, którzy go tym razem odwiedzili! Wakacje można spędzić w niesamowity sposób. Szczególnie w tak pięknym miejscu jak Muszelka! To tutaj bohaterowie książeczki dla dzieci "Pensjonat Muszelka.

Gdańskiej 135 i 137 w Krynicy Morskiej pod nazwą "Muszelka". Położone one są w niedalekiej odległości od morza ok.

POWIĄZANE KSIĄŻKI