Nie wszystko stracone

Nie wszystko stracone - Danielle Steel | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danielle Steel
WYMIAR
8,10 MB
NAZWA PLIKU
Nie wszystko stracone.pdf
ISBN
8547108004549

OPIS

Jak to jest, kiedy tracisz wszystko?Perfekcyjne życie Sydney rozpada się, kiedy jej mąż ginie w wypadku. Ukochany mężczyzna, dom, bezpieczeństwo - wszystko to znika w jednej chwili. Zdana tylko na siebie, bez środków do życia musi podjąć walkę o odzyskanie szczęścia.Kiedy Sydney dostaje pracę w przemyśle modowym, wierzy, że to pierwszy krok w stronę nowego życia. Jednak w świecie, którym rządzą pieniądz i chęć władzy, trudno jest znaleźć bezpieczną przystań. Znacznie łatwiej - narazić się na śmiertelne niebezpieczeństwo…Czy Sydney odzyska szczęście, mimo że straciła już wszystko?A może dopóki mamy siłę, by walczyć - jeszcze nie wszystko stracone?

Jej niewyczerpalna wyobraźnia w książce Nie wszystko stracone pokazała, że w życiu nie zawsze wszystko układa się tak jakbyśmy tego chcieli oraz, że niczego nie możemy być pewni. "Nie wszystko stracone", to książka, która trafiła w moje ręce w odpowiednim czasie. Potrzebowałam czegoś lżejszego, co mnie nie przybije, a jednocześnie doda mobilizacji i nadziei.

C. Chandor, w którym nie pada ani jedno słowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI