Marzyciel. Cykl Strange The Dreamer. Tom 1

Marzyciel. Cykl Strange The Dreamer. Tom 1 - Laini Taylor | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laini Taylor
WYMIAR
6,64 MB
NAZWA PLIKU
Marzyciel. Cykl Strange The Dreamer. Tom 1.pdf
ISBN
2414869687020

OPIS

To marzenie wybiera marzyciela, a nie odwrotnieLazlo Strange od zawsze marzył, aby poznać tajemnice zaginionego miasta Szloch. Jako sierota, a potem skromny bibliotekarz, nawet nie przypuszczał, że ma szansę na odbycie kosztownej wyprawy przez pustynię Elmuthaleth do miejsca, gdzie mieszkają mityczni wojownicy. Dopóki sami nie przekroczyli bramy Wielkiej Biblioteki i nie zaproponowali wyprawy... komuś innemu.Tu liczy się czas i każda podjęta decyzja. Przed Strange’em pojawią się wybory, których nie sposób dokonać, żal, którego nie da się wyleczyć, oraz magia tak prawdziwa, jakby istniała naprawdę.Zanurz się w świecie pełnym skrywanych od wieków tajemnic, marzeń niebieskich jak opale, jak skrzydła ważki czy niebo, niezwykłych snów, które dyktują zmysły.Czytając Marzyciela, zapomnisz, co jest snem, a co jawą.***Laini Taylor jest cholernie dobra. I niepodobna do żadnego innego autora.– Leigh Bardugo, autorka Szóstki wron i Królestwa kanciarzyTę powieść się smakuje.– BooklistPięknie napisana, równocześnie mroczna, bogata i oczarowująca książka, po lekturze której czytelnicy będą czekali na jeszcze.– „Publishers Weekly”Wysublimowana fraza i złożony świat zachęcają i wynagradzają uważne czytanie… Odbiorca znajdzie tutaj postacie, które pokocha, i takie, które znienawidzi. Chętnie zagubi się w tym świecie.– BCCBCzytelnicy zanurzą się w pięknej prozie Taylor i jej cudownej wyobraźni, będą delektować się opowieściami o snach, miłości, potworach, bogach, duchach, wojnie i alchemii. Opowiedziana z różnych perspektyw historia jest tak samo złożona, jak satysfakcjonująca, to rzecz o spotkaniu i zderzeniu kultur.– VOYAMarzyciel to pięknie napisana orientalna historia na granicy jawy i snu. Trochę przypomina mi opowieści Szeherezady – intryguje i fascynuje po to, by zakończyć w niespodziewanym momencie i kazać nam czekać na kolejną noc i kolejne przygody Lazlo.– Natalia Patorska, Nadeine Na TropieFragment książki - Marzycielissuu.com/wydawnictwosqn/docs/marzyciel_issuu

Przeczytaj recenzję Marzyciel. Strange the Dreamer.

Lazlo Strange od zawsze marzył, aby poznać tajemnice zaginionego miasta Szloch. Jako sierota, a potem skromny bibliotekarz, nawet nie przypuszczał, że ma szansę na odbycie kosztownej wyprawy przez pustynię Elmuthaleth do miejsca, gdzie mieszkają mityczni wojownicy. Darmowy fragment "Marzyciel.

POWIĄZANE KSIĄŻKI