Jaś i Janeczka 2

Jaś i Janeczka 2 - Annie M.G. Schmidt | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annie M.G. Schmidt
WYMIAR
11,35 MB
NAZWA PLIKU
Jaś i Janeczka 2.pdf
ISBN
4786975867257

OPIS

Drugi tom przygód najsłynniejszych holenderskich 5-latków– Ja będę królową – mówi Janeczka. – A ty będziesz królem.Janeczka wkłada sobie na głowę zasłonę. A potem koronę. Jaś znajduje futrzaną pelerynę. Koronę też ma.– Idziemy coś zjeść, mężu? – pyta Janeczka.– Tak się nie mówi – mówi Jaś. – Królowa tak nie mówi. Królowa mówi: „Czy wasza wysokość zechce zjeść kolację?”.– A właśnie że nie – mówi Janeczka. – Nie będę tak mówić do swojego męża.Jaś i Janeczka to para nierozłącznych przyjaciół. Są ciekawscy, mają szalone pomysły i mnóstwo przygód. Bawią się, rozrabiają i razem odkrywają świat.Napisane prostym językiem opowiadania o ich codziennych perypetiach to klasyka niderlandzkiej literatury dziecięcej. Teraz prezentujemy je polskim czytelnikom w nowym przekładzie.Przygody Jasia i Janeczki były publikowane w odcinkach w holenderskim dzienniku „Het Parool” w latach 1952–1957. Później zostały zebrane w 5-tomową serię książkową i doczekały się licznych wydań w wielu językach. Pierwsze polskie wydanie nosiło tytuł „Julek i Julka?.Jeszcze w tym roku kolejne przygody Jasia i Janeczki.

Napisane prostym językiem opowiadania o ich codziennych perypetiach to klasyka niderlandzkiej literatury dziecięcej. Teraz prezentujemy je polskim czytelnikom w nowym przekładzie. Okładka twarda Rok wydania 2018 Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat) Seria wydawnicza Jaś i Janeczka Tytuł Jaś i Janeczka 1 Jaś I Janeczka 1 już od 19,19 zł - od 19,19 zł, porównanie cen w 28 sklepach.

Teraz prezentujemy je polskim czytelnikom w nowym przekładzie. Jaś i Janeczka to para nierozłącznych przyjaciół. Są ciekawscy, mają szalone pomysły i mnóstwo przygód.

POWIĄZANE KSIĄŻKI