Czarny lód. Cykl Harry Bosch. Tom 2

Czarny lód. Cykl Harry Bosch. Tom 2 - Michael Connelly | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Connelly
WYMIAR
3,60 MB
NAZWA PLIKU
Czarny lód. Cykl Harry Bosch. Tom 2.pdf
ISBN
4330750482708

OPIS

Pewnej bożonarodzeniowej nocy w obskurnym motelu w Hollywood zostaje znalezione ciało inspektora Calexico Moore’a, speca od zwalczania handlu narkotykami. Pierwsze poszlaki nie pozwalają śledczym jednoznacznie rozstrzygnąć, jaka była przyczyna śmierci policjanta – samobójstwo czy morderstwo. Do sprawy włącza się Harry Bosch, którego Moore był dawnym współpracownikiem. Jego zadaniem ma być nie tylko rozwiązanie zagadki tej tajemniczej śmierci, ale i ochrona departamentu przed wybuchem skandalu. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż w toku śledztwa Bosch wpada na trop zakrojonego na szeroką skalę przemytu nowego narkotyku określanego mianem „czarny lód”. Czy bohaterowi przyjdzie dla tej sprawy zaryzykować życie?„Connelly zna się na zbrodniach, gliniarzach i kryminalistach… Zorganizuj sobie czas, zanim sięgniesz po tę wciągającą, ostrą jak brzytwa powieść. Bo kiedy już zaczniesz ją czytać, nie będzie mógł jej odłożyć”. Booklist„Pisarz z nadzwyczajnym talentem do opowiadania”. Publishers Weekly„Ta niesamowita historia rozszerza granice powieści policyjnej, zarówno przez pomysłowość fabuły, jak i kreację bohaterów”. Los Angeles Times

Michael Connelly. Cykl: Harry Bosch (tom 3) Średnia ocen: ... Czarny lód .

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Czarny lód" to powieść kryminalna, pełna tajemniczych intryg i spraw niełatwych do rozwiązania. To także kolejny tom, w którym głównym bohaterem historii jest Harry Bosh, detektyw z Departamentu Policji w Los Angeles.

POWIĄZANE KSIĄŻKI